fbpx

Riided

Kui palju kordi oled Sina ennast unustavalt vaadanud päikeseloojangut?
Nii, et sa lihtsalt vaatad looduse imelist värvidemängu ja rändad mõtetes oma unistustemaale, kus kõik on võimalik – lausa piiritu. Triivides hetkeks eemale kõigest ja kõigist ning lihtsalt oled iseendaga, oma südamega…

Sunset Dream pluus

on saanud inspiratsiooni just nendest maagilisetest päikeseloojangutest ja on mõeldud kõigile tugevatele ja julgetele naistele, kes on nemad ise. Saades  jõudu ja innustust loodusest, üksi olemisest, oma südamesoovidest. Olles täis eluenergiat ja julgust, et oma unistused teoks teha.

Pluusi disainimisel on kasutatud Eesti parima fotograafi Mailiis Ollino fotot päikeseloojangust.

7MO08APR21D-9
7MO02APR21B-4
7MO08APR21D-8
IMG_0413
IMG_0501
IMG_0310
IMG_0329
7MO02APR21A-9
7MO02APR21A-5
7MO02APR21A-6
7MO02APR21A-7
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Fotod: Mailiis Ollino ja Karoliine Aus

Kuidas on Sunset Dream pluus toodetud?

Sunset dream pluus on valmistatud polüesterkangast, kasutades sublimatsioon print tehnoloogiat, mis tagab kauakestva värvitulemuse. Antud pluus mitte ainult ei näe hea välja vaid on ka ülimalt pehme, mugav ning liikuv. Võttes sind enda embusesse ja lubades sul igakülgset liikuda (kangas on 4- suunaliselt venitatav). Pluus on disainitud selliselt, et see hoiab sind värskena ka kõige keerukamates joogapoosides ja kõige kuumematel suvistel tantsuõhtutel.

Kes on Sunset Dream pluusi loojateks?

Elus olen õppinud, et koostööpartnerite valmisel tuleb olla hoolikas. Sellepärast teen koostööd ainult inimestega, kellel on tõeline kirg selle vastu, mida nad teevad ning kelle väärtused minuga ühtivad.
Celebrate life by Laura ja Vulfram sportswear koostöö sai alguse just sellest kirest ja ühistest väärtustest.
Vulfram sportsweari taga on kaks andekat venda Pärnust Oliver ja Silver,  kes usuvad, et me kõik oleme loodud liikuma ning oma custom made riietega annavad nad meie treeningutele juurde jõudu, unikaalsust ja vabadust olla meie ise.

Sunset Dream pluusi idee tuli minult, kuid kogu kujundus, lõige, õmblemine ja trükk toimus Vulframi poolt. Meie oma armsas Pärnus.

Soovid ka endale Sunset Dream pluusi?

Sunset Dream pluus65€