fbpx

Püsikliendi programm

Parem mina, ei tule ühe trenni, ühe söögikorra ega ühe päevaga. Kas sa teadsid, et üle 40% igapäevategevustest ei ole mitte otsused, vaid on harjumused. Mida sagedamini me mingit tegevust kordame, seda suurem on tõenäosus, et sellest kujuneb harjumus. Uue harjumuse kujundamine võtab erinevate andmete järgi aega 21-180 päeva ehk kuni pool aastat.

Harjumuse muutmine on üldjuhul raske ning isegi siis, kui uued harjumused võivad olla elulise tähtsusega. Näiteks selgus ühest uuringust, et pärast südameoperatsiooni muutis ainult üks inimene üheksast oma eluviise tervislikumaks. Muutus on rakse, kuna see kutsub esile füsioloogilise ebamugavusaistingu ning nõuab energiat ja tähelepanu.

Püsikliendi programmis võtame aega, et kujundada ning juurutada oma välja valitud uut harjumust. See programm võimaldab Sul kombineerida omavahel personaaltreeningud toitumisnõustamisega.

Või kui Sa tunned, et mõlemad korraga on Sinu jaoks liig võid julgelt valida ka ainult ühe neist. Kas siis toitumisnõustamise või personaaltreeningu.

Meie treeningud kestsid intensiivselt üle kahe kuu ning kohtusime kord nädalas. Seda trennipäeva ootasin alati pikkisilmi. Sa tegid kõik harjutused vastavalt minu tervislikule olukorrale. Kuna minu vasak põlv on haige ning suurt koormust ei talu, siis harjutused kujunesid välja aja jooksul, et missugune harjutus põlvele kõige rohkem sobib. Ning kahe kuuga üks kord nädalas treenides olid tulemused märgatavad. Ma ise ei ole kunagi seda ennem kogenud, et keha võib sellise ajaga palju muutuda ning ainult paremuse poole.

Tiina

Harjumuste ja elustiili muutus ei ole sprint, vaid maraton. Soovitud muutused tulevad päev-päevalt, mida saadavad ebaõnnestumised ja komistuskivid. Oluline on uuesti tõusta ja liikuda peapüsti oma unistuste suunas. Kogu programmi vältel olen ma su kõrval, sest nagu öeldakse: “Kui tahad minna kiiresti, mine üksi! Kui soovid jõuda kaugemale, mine kellegagi koos!”

Alustasin püsiprogrammi teed 2021 septembris eesmärgiga suurendada enda võhma, enesetunnet ning jõudu. Tänaseks olen suutnud kõik need kolm komponenti leida, kuid lisaks Laura kaasabiga leidsin ka armastuse jooksu ja liigutamise vastu, kuna tunnen reaalselt suurt enesetunde muutust alates treeningute alustamisest. Laura kuulab mu eesmärke ja mudib mõnusa treeningkava just mulle mõeldes ja minu heaolu prioriteediks seades. Mul on tekkinud juba uued ja suuremad eesmärgid, minu eluviis on tervislikum ja aktiivsem, mõistus selgem ja positiivsem ning mis kõige ägedam – ma olen motiveeritud!

Triine

Püsikliendi programmis, saad sa valida kolme erineva paketi vahel:

Esimene pakett

  • 1x nädalas personaaltreening* või toitumisnõustamine

Teine pakett

  • 2x nädalas personaaltreening* või
  • 1x nädalas personaaltreening* ja 1x nädalas toitumisnõustamine

Kolmas pakett

  • 3x nädalas personaaltreening* või
  • 2x nädalas personaaltreening* ja 1x nädalas toitumisnõustamine

Püsikliendi programmi kestvuseks on minimaalselt kaks kuud ning ühe kohtumise (60 minutit) hinnaks 35€

*Personaaltreeningutele lisandub jõusaali sissepääsu tasu.

Tule liigume koos Sinu  parema mina suunas!